FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
suche włosy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdalena
Gość






PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 1:49 pm    Temat postu: suche włosy Odpowiedz z cytatem

mam wysuszone wlosy po pasemkach. chciałabym się was zapytać czy mogłybyście polecić mi coś (szampon, odżywkę itp.) żeby włosy były "cięższe" inawilżone ???? bo narazie to mam na glowie napuszone suche siano....pomocy !!!!
Powrót do góry
doradze
Gość






PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem , ale ostatnio dowiedzialam sie ze calkiem dobre sa preparaty Radical dostepne w aptece.Sa z wyciagiem ze skrzypu i ogolnie wiec moze warto sprobowac ! ps sa calkiem niedrogie
Powrót do góry
Nadiz
Gość






PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 1:21 pm    Temat postu: Re: suche włosy Odpowiedz z cytatem

Nie martw sie:) Pomoze Ci szampon do wlosych puszystych sunsilq ma kolor fioletowy,po nim wlosy przesluszone pieknie lsnia:),,,Pozdrowka... Very Happy
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 9:37 am    Temat postu: suche włosy Odpowiedz z cytatem

proponuję sięgnąć po kosmetyki włoskiej firmy ALFAPARF - dostępne w sprzedaży internetowej - tniej niż u fryzjera,polecam serię regenerującą MIDOLLO,po pierwszym razie widać różnicę- włosy są błyszczące i ładnie się układają,warto mimo ceny , starczają na b.długo.Żadne sklepowe kosmetyki nie przynoszą takiej poprawy kondycji włosów.Miałąm spalone włosy po farbowaniu, które należało ściąć - fryzjer uratował mi takimi kosmetykami.teraz kupuję sama i używam - są super polecam!!!!


adres sklepu:

http://www.studio-urody.pl/shipping.php
Powrót do góry
Naatiik
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej..mam pytank..co zrobic..z moimi włosami Sad jak miałam długie włosy to były proste !! i po scieciu zaczeły mi sie falowac ...Sad i zrobiło sie straszne SIANO NA GŁOWIE.... Confused Mad Crying or Very sad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 5:59 pm    Temat postu: Re: suche włosy Odpowiedz z cytatem

a jakies inne kosmetyki a moze cos z domowych sposobów na suche włosy
Powrót do góry
m3g
Moderatorka


Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 11:49 am    Temat postu: pielegnacja włosów Odpowiedz z cytatem

Płukanka na włosy
Ma za zadanie nabłyszczyć oraz wzmocnić włosy
Składniki:
Szklanka soku z cytryn
Szklanka wody destylowanej
Przygotowane składniki należy wymieszać, a następnie wypłukać w nich włosy, po umyciu.

Płukanka na włosy
Ma za zadanie nabłyszczyć włosy oraz dodać miękkości. W trakcie zabiegu nie należy przejmować się zapachem, minie on po wyschnięciu włosów.
Składniki:
1 szklanka wody
3 szklanki piwa
Przygotowane składniki należy wymieszać, a następnie spłukać włosy, po umyciu.

Płukanka mleczna
Na umyte włosy nałóż kilka łyżek pełnotłustego mleka. Po kwadransie należy spłukać obficie włosy letnią wodą. Zabieg najlepiej powtarzać raz w tygodniu, a z pewnością wasze włosy staną się mniej suche i łamliwe.

Kompres na włosy
Ma za zadanie nabłyszczyć oraz wzmocnić włosy.
Składniki:
1/3 oleju roślinnego
łyżeczka rumianku
liść pokrzywy
liść brzozy
żółtko
łyżka miodu
łyżka soku z cytryny
2-3 krople oleju rozmarynowego
Przygotowanie:
1/3 oleju roślinnego lekko podgrzej, następnie namocz( około 30 minut) w nim łyżeczkę rumianku, liści pokrzywy i brzozy. Odcedź. Dodaj żółtko, po łyżeczce miodu i soku z cytryny, 2-3 krople oleju rozmarynowego. Stosowanie Mieszankę wetrzyj w wilgotne włosy. Możesz owinąć głowę folią, a potem ręcznikiem. Ciepło wzmocni działanie odżywczego kompresu.

Kompres z oleju i cytryny
Łyżkę ciepłego oleju rycynowego wymieszaj z sokiem z cytryny. Taką mieszankę wmasuj w skórę głowy, a włosy przeczesz grzebieniem, by dobrze rozprowadzić na nich mieszankę. Następnie załóż na głowę czepek foliowy i owiń głowę ręcznikiem zamoczonym w gorącej wodzie. Gdy ręcznik ostygnie, zamocz go ponownie. Po 20-30 minutach dokładnie umyj włosy.

Maseczka do włosów „ Jajeczna”
Białko należy ubić na sztywną pianę, a następnie połączyć z żółtkiem. Rozprowadzić masę na wilgotnych włosach i wpasowywać w skórę głowy. Na koniec głowę owiń folią i ręcznikiem, maseczkę trzeba spłukać po 20 – 30 minutach.

Maseczka z oliwy i żółtka
Łyżeczkę oliwy z oliwek wymieszaj z trzema kroplami witaminy A oraz żółtkiem. Maseczkę nałóż na skórę głowy i włosy, owiń głowę foliowym czepkiem i ręcznikiem. Po 20-30 minutach spłucz włosy wodą z dodatkiem soku z cytryny. Pożądany efekt osiągniesz stosując maseczkę, co dwa tygodnie.

Maseczka do włosów
W szczególności polecana do włosów słabych, łamliwych.
Składniki:
1/4 szklanki piwa
jajko
Przygotowane składniki należy połączyć. Powstałą papkę rozprowadzić po umytych uprzednio włosach. Maskę należy dokładnie spłukać po 15 minutach.

_________________
Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba, niegrzeczne dostaną się wszędzie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darr



Płeć: Płeć:Mężczyzna
Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 12:23 pm    Temat postu: Re: suche włosy Odpowiedz z cytatem

Magdalena napisał:
mam wysuszone wlosy po pasemkach. chciałabym się was zapytać czy mogłybyście polecić mi coś (szampon, odżywkę itp.) żeby włosy były "cięższe" inawilżone ???? bo narazie to mam na glowie napuszone suche siano....pomocy !!!!


Magdalenko, sprawdź Fuel / Serum odżywiające do włosów. Powinno zadziałać, ewentualnie jakiś "rekonstruktor" do włosów na pewno odbuduje zdrowy i lśniący wygląd dla Twoich włosów polecam rekonstruktor bez spłukiwania One Shot + i rekonstruktor głęboko odbudowujący Dynamite, można je kupić tutaj lub pytaj tylko w renomowanych salonach fryzjerskich.
_________________
Profesjonalne Kosmetyki do włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość







PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam maseczke z seriiMATRIX sleek.look maska wygładzająca włosy suche . Uzywam ja od niedawna i musze powiedziec, że jest rewelacyjna, dodatkowo szampon wyg ładzajacy l'oreal. Połączenie tych dwóch kosmetyków sprawiło, że moje włosy stały się błyszczące, miękkie i nie sa juz takie suche. Chciałam tylko wspomniec, że prostuje je co drugi dzień a pół roku temu przeszłam silna dekoloryzacje.
Powrót do góry
bbb
Gość






PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 4:40 pm    Temat postu: suche włosy Odpowiedz z cytatem

Polecam maseczke z serii MATRIX sleek.look maska wygładzająca włosy suche . Uzywam ja od niedawna i musze powiedziec, że jest rewelacyjna, dodatkowo szampon wyg ładzajacy l'oreal. Połączenie tych dwóch kosmetyków sprawiło, że moje włosy stały się błyszczące, miękkie i nie sa juz takie suche. Chciałam tylko wspomniec, że prostuje je co drugi dzień a pół roku temu przeszłam silna dekoloryzacje.
Powrót do góry
extimurderess
Gość






PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:11 pm    Temat postu: pomocy Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem! Sad
Włosy są suche... i takie jak 'siano'
no totalnie mi to przeszkadzaa Sad
i jeszcze są takie nie mile w dotyku..
co ja mam zrobić? ;(
używałam szamponu Yong Asia
który jest ponoć do zniszczonych włosów, ale nic nie pomaga.
Pomocy!
Nie mogę wydawać na kosmetyki tyle kasy!;(
proszę odpiszcie i pomuscie mi.....
Powrót do góry
extimurderess
Gość






PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 12:34 pm    Temat postu: Re: suche włosy Odpowiedz z cytatem

może Wy mi coś doradzicie?!
Nie mogę już dotykać swoich włosów i patrzeć na nie...Shocked
są suche i niemiłe w dotyku Crying or Very sad
i na dodatek są jak 'siano' i totalnie nie chcą sie układać Sad
Mam krótkie włosy takie, że nawet nie da sie ich związać, Rolling Eyes ale mam grzywke.
Tak, tak nie mówcie mi, że mam używać szamponów, bo własnie skończyłam duże opakowanie 'Yong Asia' do zniszczonych włosów, ale nic nie pomaga...
Nie wiem już co robić... pomocy! Crying or Very sad Sad Mad
Powrót do góry
Asiak
Gość






PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup sobie dobre kosmetyki profesjonalne, zdecydowanie polecam jedwab Biosilk, bo jest naprawde rewelacyjny, pomyśl też o kosmetykach nawilązających (szampony odżywki, maski), mogę Ci polecić serię Hydrating Farouka (szampon i odżywka). Polecam Smile
Powrót do góry
ona
Gość






PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 3:04 pm    Temat postu: suche włosy Odpowiedz z cytatem

Też mam suche włosy i do tego połowa się kręci a połowa tylko faluje. Najładniej wyglądają po wałkach lub prostownicy (ta niszczy włosy).
Ja POLECAM następujące środki przeciw puszeniu:
1. wszystkie maseczki do włosów Dove (nawilżają/regenerują...) włosy po nich są "śliskie"
2. Szmpon Palmolive Long&Shine z ekstraktem z oliwek
3. Szmpon Zoxin w przypadku łupieżu
4. Szmpon biosilk z jedwabiem
5. Olejki do suchych końcówek Avon i biosilk z jedwabiem
4. Do układania włosów wosk z Revlona
5. Sunsilk lekki balsam Fresh&floming
krem wygładzający L'oreal
6. Mgielka wygładzanie i blask Dove do spryskiwania - doskonale zmiękcza włosy
Powrót do góry
maua
Gość






PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niecaly tydzien temu spalilam sobie wlosy..rozjasniaczem....dla mnie byla i jest to tragedia poniewaz wlosy sa dla mnie bardzo wazne...przezylam to strasznie...istna trauma Rolling Eyes ..sa suche lamliwe..nieprzyjemne w dotyku...no niestety takie sa skutki eksperymentowania w domu...ale odkrylam bardzo dobra maske na wlosy po jednym razie sa naprawde efekty wiec polecam maka jest dostepna w aptekach i niedoroga jest to TREATMENT WAX kosztuje okolo 20 zł ale efekty sa naprawde zadowalajace....po niej wlosy robia sie miekkie nie lamia sie blyszcza nie ma efektu tak zwanego "sianka" na glowie Wink rozniez polecam domowy sposob na blysczace i miekkie wlosy:

jedna łyzka stolowa nafty kosmetycznej
zoltko jajka
oraz olej rycynowy

wszystko wymieszac i wcierac we wlosy i pozostawic na 20 min (trzymac w cieplym)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group