FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Ciekawe fryzurki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madziuś
Gość






PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 8:58 pm    Temat postu: Ciekawe fryzurki Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś fajne, małokłopotliwe fryzurki w jakie się można czesać do szkoły? Rano nie mam czasu by godzinę ukladać włosy..
Powrót do góry
Robert
Gość






PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzo zależy od sposobu strzyzenia Twoich włosow ...wyjsnij mi jak jestes obcieta w spolnie cos wymyslimy:)
Powrót do góry
maruda
Gość






PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam straszny problem z włosami Sad (farbowane, ale mocne i zdrowe, brązowe, cieniowane, z grzywką na bok, falowane, do ramion), ale nie mogę ich prostować. kiedy wyprostuję sobie włosy i wyjdę na dwór, a powietrze jest wilgotne to po 10-15 minutach są już pofalowane. o tej porze roku muszę cały czas 'chować' grzywkę, bo z nią jest największy problem (pojawia się nieładny lok). męczy mnie już monotonia moich fryzur ;\. co zrobić?
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 12:25 am    Temat postu: Re: Ciekawe fryzurki Odpowiedz z cytatem

k; znam Smile
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maruda napisał:
mam straszny problem z włosami Sad (farbowane, ale mocne i zdrowe, brązowe, cieniowane, z grzywką na bok, falowane, do ramion), ale nie mogę ich prostować. kiedy wyprostuję sobie włosy i wyjdę na dwór, a powietrze jest wilgotne to po 10-15 minutach są już pofalowane. o tej porze roku muszę cały czas 'chować' grzywkę, bo z nią jest największy problem (pojawia się nieładny lok). męczy mnie już monotonia moich fryzur ;\. co zrobić?

[k:] myślę że może zainwestuj w zmianę koloru, to zawsze jakoś odmienia image. może zacznij od pasemek, a grzywce pozwól rosnąc i niech się faluje
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 12:41 am    Temat postu: Re: Ciekawe fryzurki Odpowiedz z cytatem

Madziuś napisał:
Znacie jakieś fajne, małokłopotliwe fryzurki w jakie się można czesać do szkoły? Rano nie mam czasu by godzinę ukladać włosy..

[k:] myślę,że najlepszym rozwiązaniem będzie je wycieniować. wtedy będą się wmiare samę układały, ale to też zależy od pożądnego strzyżenia Smile
Powrót do góry
lamia
Gość






PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 2:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialam taki sam problem! identyczny! w sumie nawet jeszcze bardziej zaawansowany bo moje włosy byly zniszczone od rozjasniania. problemy skonczyly sie wraz z inwestycja w dobra prostownice i jedwab do włsw. (prostownica firma WIGO - polecam) pozdr
Powrót do góry
lamia
Gość






PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie chodzilo mi o problrm marudy :>
Powrót do góry
magdula



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 1
Skąd: jaworzno

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! jesteś może fryzjerem, bo też szukam fajnej fryzury dla siebie!?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justka




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: Piotrków Tryb

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 5:55 pm    Temat postu: ciekawe fryzury Odpowiedz z cytatem

najlepsza fryzura do szkoły to związane włosy w tak zwany koński ogon Laughing
_________________
justka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamia napisał:
oczywiscie chodzilo mi o problrm marudy :>
Embarassed Very Happy Smile Sad Surprised Laughing Cool Confused Shocked Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Wink Rolling Eyes Twisted Evil Evil or Very Mad Exclamation Question Idea Arrow Mr. Green
Powrót do góry
Kaśka
Gość






PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście równiez jestem za prostotą jeśli chodzi o fryzurę do szkoły...koński ogon czy rozpuszczone włosy to podstawa. Ważne żeby były czyste i zadbane. Zreszta kiedy pomyśle że miałabym wstawac o 5 rano żeby przez godzinę układac włosy to mam dreszcze Smile

Powrót do góry
znawca
Gość






PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 3:01 pm    Temat postu: fryzury Odpowiedz z cytatem

:( :x
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniały z Ciebie znawca skoro Twoja wypowiedz ograniczyła sie tylko do emotek. hahaha Twisted Evil
Powrót do góry
paulina
Gość






PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 5:21 pm    Temat postu: fryzura Odpowiedz z cytatem

Widze ze macie podobn problem z włosami tak jak ja...Chciałam sobie najpierw sciasc ale mam mi nie pozwoliła bo powiedziała ze mam łdne i nie...........czy moze wy mi pomozecie mam dlugie długie włosy i nie wiem co z nimi zrobic ..pomozcie... nr gg. 6433605 Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group