FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Proste włosy- Pilne!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luthien_tinuviel
Gość






PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 12:04 pm    Temat postu: Proste włosy- Pilne! Odpowiedz z cytatem

Mam ogromny problem z włosami. Gdy jest choćby odrobinę wilgotno od razy zaczynaja sie kręcić i puszyć. Używam srodkó, które chronią przed wys temp prostownicy, ale one niewiele dały, mam popalone włosy. Chciałam zrobić trwałe prostowanie, ale fryzjerka mi to zdecydowanie odradziła ze wzdględu na stan moich włosów.
Znacie jakies NAPRAWDE dobre kosmetyki, które chronią przed kręceniem się włosów w czasie wilgoci??
Prosze o pomoc
Powrót do góry
Dancer



Płeć: Płeć:Mężczyzna
Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Niedawno trafił mi w ręce nowy specyfik od Nivea. Nivea Styling się nazywa i ma konsystencję kremu. Sam mam problemy z kręcącymi się włosami ale ten produkt jest świetny. Polecam:)Smile
ps
dostałem próbkę po zarejestrowaniu się na stronie: http://www.eksperciniveastyling.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darr



Płeć: Płeć:Mężczyzna
Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam coś z profesjonalnych produktów Fudge - efekt gwarantowany - produkt nazywa się Erekt i doskonale prostuje włosy. Można go kupić jedynie na www.fudge-sklep.pl lub tylko w renomowanych salonach fryzjerskich.
_________________
Profesjonalne Kosmetyki do włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asiak
Gość






PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miała taki problem, ale mój fryzjer polecił mi mleczko Silk Strate które rozwiązało ten problem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group