FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Lista najlepszych salonów fryzjerskich w Polsce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m3g
Moderatorka

PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 11:57 am    Temat postu: Lista najlepszych salonów fryzjerskich w Polsce Odpowiedz z cytatem

Stwórzmy ranking najlepszych, sprawdzonych fryzjerów. Oczywiście dobry nie musi oznaczać super drogi...czekam na propozycje !!!

Ostatnio zmieniony przez m3g dnia Czw Cze 14, 2007 2:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdam
Gość

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fryzjerskie salony olsztyńskie sprawdzone przeze mnie i moich znajomych to: salon fryzjerski w Hotelu Kopernik, Lovely Look w Centrum Handlowym Real... w pierwszym z wymienionych sami dobiorą pasującą do kształtu twarzy i urody fryzurę, w drugim zrobią dokładnie to, czego sobie zażyczysz... w pierwszym ceny raczej wysokie, w drugim można liczyć na promocje... w Koperniku trzeba się umawiać, w Lovely Look'u przychodzisz, kiedy chcesz i na bank cię obsłużą...
Powrót do góry
Jaśka
Gość

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy pamiętacie Manuelę z Baru, która dostała się do finału?
Tak, to ona ma salon fryzjerski, to znaczy jej mąż.
Świetnie czeszą !
Polecam!
Zakład znajduje się w Luboniu na ul. Armii Poznań !
Powrót do góry
sosnowiec
Gość

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sosnowiec ma pare zakladow ktore sa warte polecienia
U Doroty na Modrzejowskiej 29 trzeba sie umawiac ceny nie za wysokie dobrze tna, na ulicy 3 maja troche drogo ale tez fajnie ostatnio popsula sie renoma studio na malachowskiego
Powrót do góry
Gość
Gość

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 5:26 pm    Temat postu: dobry salon Odpowiedz z cytatem

Witam!
Polecam bardzo dobry salon kosmetyczno-fryzjerski "K2"w Warszawie na Ursynowie przy ul. Cynamonowej 2. Przytulny lokal, symatyczna i profesjonalna obsługa, całkiem przystepne ceny. Fryzjerki doradzają, pomagaja w doborze fryzury, można wypić ciepłą herbatke i pogadać. Byłam już tam 4 razy i nie zawiodłam się. Polecam również kosmetyczkę w tym salonie - pełny profesjonalizm. Pozdrawiam:)
Powrót do góry
magdam
Gość

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam swoją fryzjerkę, której ufam bezgranicznie; na głowie klientki potrafi wyczarować wszystko... a wiadomo, kobiety mają przeróżne szalone pomysły... znajdziecie ją w Ełku w salonie fryzjerskim 'U Iwony i Agnieszki'; obie panie są bezbłędne, a wiadomo: fryzjer myli się tylko raz... ja umawiam się tam od lat i jeszcze nigdy nie płakałam po powrocie z salonu do domu... ostatnia moja wizyta była w sobotę; efekt - mój facet nie może ode mnie oderwać wzroku
Powrót do góry
kate89666

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 9:23 pm    Temat postu: Poznań! Odpowiedz z cytatem

Ul. Witkowska 21 salon "Edyta" bardzo GORĄCO polecam!!!!!!!!
m3g
Moderatorka

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fryzjerstwo- kosmetyka
ul. Łąkowa 19 Łódź tel.6376008

Zakład fryzjerski prawie idealny...niskie ceny i doskonała obsługa. Oprócz włosów można także zrobić sobie manicure i pedicure Laughing

Krycha29
Gość

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 5:56 pm    Temat postu: W Katowicach to tylko Cleopatra Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zdecydowanie p. Monikę ze Studia Fryzur Cleopatra z Katowic Wełnowca. Byłam u wielu ale ona bije ich wszystkim
Powrót do góry
fuzja
Gość

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Salon fryzjerski Joanna
ul 3 Maja 20/1 Mikołajki

Swietna obsługa, nigdy tez sie nie zawiodłam na fryzurze którą stworzono na mojej głowie. A lubie wprowadzić odrobinę szalenstwa jesli chodzi o moje włosy.

Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
romualda
Gość

PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 7:53 pm    Temat postu: salon Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Salon Joanna w Mikołajkach jest najlepszy, pełen profesjonalizm, właścicielka jest przemiła i oddana swojej pracy, polecam bardzo
Powrót do góry
gość
Gość

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 4:35 pm    Temat postu: Tomline Sosnowiec Odpowiedz z cytatem

sosnowiec napisał:
Sosnowiec ma pare zakladow ktore sa warte polecienia
U Doroty na Modrzejowskiej 29 trzeba sie umawiac ceny nie za wysokie dobrze tna, na ulicy 3 maja troche drogo ale tez fajnie ostatnio popsula sie renoma studio na malachowskiego

Ja polecam studio Tomline, Tomasz Staroszyński super obcina!! Jeszcze nigdy się nie zawiodłam:))
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach