FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Blondynki kontra brunetki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AguLkaaa
Gość






PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja powiem tak: brunetki są sexowne , blondynki sa ponętne! I moge wam szybko na tą kłotnie odpowiedzieć: wiecie dlaczego wszyscy sadzą ze Polki są najpiękniejsze ? Bo wygrywa uroda słowiańska . czyli blond włosy itd. itp. Czemu najseksowniejsze modelki są blondynkami ? Nie mowie teraz tego na złość bo wszystkie mamy to coś! A kawały to kawały. Jezeli jaka brunetka pisze ze to jest prawda i ze jestesmy tepe Very Happy to widac ZAZDROŚĆ ;] ahaha i to jest Żałosne !
u nas Polacy lubia brunetki z ciemna karnacja bo jest ich mało! w krajach południowych Przykro mi ale czarne spadaja na drugi plan! Ja tam nie żałuje ze jestem blondynką i nigdy nie czulam sie gorsza przy brunetce! NIGDY !! i jeszcze co wazne.. my sie bardziej rzucamy w oczy! Very HappyVery HappyVery Happy: . hahaha
Powrót do góry
Anitt1
Gość






PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 9:33 pm    Temat postu: Blondi Odpowiedz z cytatem

hahaha widze, ze ciekawa rozmowa sie tu rozkreciła. Sama jestem brunetką z małą czescią czerwieni. I jestem duna z siebie jako dziewczyny z ciemnymi wlosami chodzby dlatego, ze wiem jak 'trudno' byc czasem blondynką. Kawały o nich są juz nudne, przestarzałe i praktycznie wszyscy je znają. Jezeli ktos jest normalny (mowa o blondii) to sama bedzie sie z tego smiała. I zal mi Was, ze piszecie:

"Blondynki sa bardziej atrakcyjne"
Potem widzimy
"Blondynki są glupie, a brunetki super"

no błagam. W ten sposob oceniacie sami Swoją inteligencje. Traktujcie ludzi na poziomie a nie. Skoro w zyciu spotkaliscie taką glupią naiwną i nie wiem co jeszcze blondi/brunet, to nie znaczy, ze kazdego trzeba tak oceniac.

Dziekuję za uwagę pozdrawiam :DDDD[/list]
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie uwazacie,ze to chore oceniać ludzi i mówić o nich cokolwiek podług koloru włosów?Blondynki i brunetki mogą być równie inteligentne jak i głupie... i uwierzcie mi to nie zalezy od koloru włosów
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja i Lena(blondynki) napisał:
Obydwie mamy wiele kolezanek 'brunetek', ale akurat one sa o wiele madrzejsze niz te, ktore tutaj sie wypowiadaja. smiac mi sie chce. tlenione? chyba na dupie, nie wiem skad ktos wytrzasnal ten tekst ale jest zalosny, bo nie wiem czy wiecie, ze brunetki czesciej farbuja swoje wlosy, a blondynki sa wierne naturalnemu kolorowi. To chyba najwyrazniej wy macie kompleksy z powodu swojego koloru i to nie jest zazdrosc tylko wlasnie brak pewnosci siebie i zadowolenia ze swojego koloru. kolor wlosow nie swiadczy o inteligencji, ale nawet jesli te dowcipy o blondynkach bawia was(brunetki) to chce zauwazyc, ze o was jest rownie duzo stereotypow jak i kawalow Cool Exclamation Mr. Green


Hahaha!! Dowartościowałaś sie już???
Z powietrza sie nie wzieło że blondynki są Głupie? Serce Was boli? Chyba tak..

POWIEM COŚ SZCZERZE
Kiedyś kilku chłopaków gadało o dziewczynach..."jakie to one nie są"
I nie jeden powiedział że blondynki to głupie kretynki~~Nie wierzycie mi co? eh..nie musicie.
Jeden powiedział tak.
a powiedział taki jeden koleś...że Brunetki mają olej w głowie i to coś w sobie przyciągającego i są niewiem jak to było ale chyba...seksowniejsze od tapety na ryju i różowych ciuszków.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co??

Te blondynki co wypisują o brunetkach że są "głupie" "brzydkie" i inne.
Najwyraźniej zazdroszczą brunetką.
Serduszka was bolą że To wy! zostałyście nazwane jako głupie?
I niby my kawały o was wymyślamy? śmieszne... (widać jaka inteligencja)
Aha, jeżeli blondi z różowymi ciuszkami i 5 kg tapety na pysku i jeszcze na dodatek nie kumata to myślicie że chłopak taką będzie chciał? Tylko na jedną noc. A czemu ? bo widzi że jakaś kretynka którą se do łózka weźmie. A ona myśli "jaka ja super jestem" Potem sie jarają ;/ haha!
A w was aż wybucha złość że nie możecie mieć naturalnej ciemnej karnacji orzechowe oczka i Czarne włosy!
Tylko gadacie "Blondi są extra najj najj lepsze!" Tymi słowami sie dowartościowujecie...Bo aż gnije w was ta złość i nienawiść do brunetek.
Ejj.! Widzieliście nie raz blondi zjaraną jak murzyn?
A czemu? bo chce mieć ciemną karnacje i łazi codziennie na solarium.
A brunetki (niektórze) nie muszą bo mają tą ceche naturalną.
Żałosne jest to że gadacie że chłopaki wolą blondi! Kochają również brunetki. I niejeden mi mówił że blondynki to posrane papugi które sie upodobniają do dody. Mówił tak... nie jeden...
A wy macie podniete niewiem czym.

Czemu blondi. Tak sie odpicowują aż to poprostu jest żalosne? Bo wiedzą że są nazwane "głupie" przez te kawały to ubiorem chcą sie wybić...
a potem mają satysfakcje że są seksowniejsze od brunetek.
Brunetki też robią świetne wrażenie...Trzeba sie rozejrzeć a nie tylko widzieć siebie mówie o tych zakochanych w sobie blondyneczkach.
Chłopaki biorą se brunetki na poważne nie zauwazyliście tego? Blondi biorą na nocke...Potem szukają następnej i tamta mają w dupie a ta zakochana rozpacza a tamten sie bawi z nową.
papap.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 11:03 am    Temat postu: co z szamponem koloryzujacym ? Odpowiedz z cytatem

a ja mam problem i prosze o pomoc...otoz ostatnio zafarbowalam wlosy szamponem koloryzujacym ui wyszedl braz a jestem blondynka i postanowilam kupic farbe ktora zazwyczaj farbuje i wyszedl mi prawie taki sam kolor jak mialam zwykle tylko troche ciemniejszy ... i mam pytanie czy szampon koloryzujacy ktorym wlosy byly malowane dzien wczesniej bedzie sie wyplukiwal nadal czy zostalo to zneutralizowane przez farbe? licze na odpwowiedż i z góry dziekuje :* :cry: :cry: :cry: :cry:
Powrót do góry
Ja ;)
Gość






PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 6:45 pm    Temat postu: o :) Odpowiedz z cytatem

BLONDYNKI GÓRĄ !!!! Cool Cool Cool Cool Cool
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Werka napisał:
Blondynki to przereklamowane szmaty ;P Wink
frajeze nieobrazaj blondynek ty moze znasz kilka glupich blondynek ale ja znam glupie brunetki a jedna z nich to korwa wedlug mnie to najgluprze i najbrzytsze so wlasnie brunetki do dupy z brunetkami to prawdziwe szmaty ja nieznam zadnej ladnej albo nawed przecietnej brunetki ani modrej
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Wiecie co??

Te blondynki co wypisują o brunetkach że są "głupie" "brzydkie" i inne.
Najwyraźniej zazdroszczą brunetką.
Serduszka was bolą że To wy! zostałyście nazwane jako głupie?
I niby my kawały o was wymyślamy? śmieszne... (widać jaka inteligencja)
Aha, jeżeli blondi z różowymi ciuszkami i 5 kg tapety na pysku i jeszcze na dodatek nie kumata to myślicie że chłopak taką będzie chciał? Tylko na jedną noc. A czemu ? bo widzi że jakaś kretynka którą se do łózka weźmie. A ona myśli "jaka ja super jestem" Potem sie jarają ;/ haha!
A w was aż wybucha złość że nie możecie mieć naturalnej ciemnej karnacji orzechowe oczka i Czarne włosy!
Tylko gadacie "Blondi są extra najj najj lepsze!" Tymi słowami sie dowartościowujecie...Bo aż gnije w was ta złość i nienawiść do brunetek.
Ejj.! Widzieliście nie raz blondi zjaraną jak murzyn?
A czemu? bo chce mieć ciemną karnacje i łazi codziennie na solarium.
A brunetki (niektórze) nie muszą bo mają tą ceche naturalną.
Żałosne jest to że gadacie że chłopaki wolą blondi! Kochają również brunetki. I niejeden mi mówił że blondynki to posrane papugi które sie upodobniają do dody. Mówił tak... nie jeden...
A wy macie podniete niewiem czym.

Czemu blondi. Tak sie odpicowują aż to poprostu jest żalosne? Bo wiedzą że są nazwane "głupie" przez te kawały to ubiorem chcą sie wybić...
a potem mają satysfakcje że są seksowniejsze od brunetek.
Brunetki też robią świetne wrażenie...Trzeba sie rozejrzeć a nie tylko widzieć siebie mówie o tych zakochanych w sobie blondyneczkach.
Chłopaki biorą se brunetki na poważne nie zauwazyliście tego? Blondi biorą na nocke...Potem szukają następnej i tamta mają w dupie a ta zakochana rozpacza a tamten sie bawi z nową.
papap.
taa to co niby za wysmine mamy was praebrosic chyba oszalalas a brunetki to szmaty i zazwyczaj brunetki chca byc takie jak doda Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Czy nie uwazacie,ze to chore oceniać ludzi i mówić o nich cokolwiek podług koloru włosów?Blondynki i brunetki mogą być równie inteligentne jak i głupie... i uwierzcie mi to nie zalezy od koloru włosów
masz racje ja mialam somsiadke blodynke i tak sie z niej smieli i zucali w nia jajkami itp ze sie musiala wyprowadzic Rolling Eyes
Powrót do góry
BlądynkiŁączmySię!
Gość






PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 12:54 pm    Temat postu: To nie prawda, że blądynki są głupie!!!! Odpowiedz z cytatem

To wcale nie jest takie miłe jak ktos się śmieje z innych!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mam taka jedna koleżanke Olke Otocką, jest moją kuzynka i chodzi ze mna do klasy. Crying or Very sad Crying or Very sad Nie nawidzi mnie!!!! Sad Sad Sad Zawsze zabiera mi koleżanki Crying or Very sad Cuągle mowi, że blądynki są puste, że sie puszczają. To nie prawda!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
BRUNETKI sa madrzejsze i Ladniejsze
Razz
blondynki gora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......... blondynki sa owiele bardziej seksi i nie tylko
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 11:03 pm    Temat postu: Re: To nie prawda, że blądynki są głupie!!!! Odpowiedz z cytatem

BlądynkiŁączmySię! napisał:
To wcale nie jest takie miłe jak ktos się śmieje z innych!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mam taka jedna koleżanke Olke Otocką, jest moją kuzynka i chodzi ze mna do klasy. Crying or Very sad Crying or Very sad Nie nawidzi mnie!!!! Sad Sad Sad Zawsze zabiera mi koleżanki Crying or Very sad Cuągle mowi, że blądynki są puste, że sie puszczają. To nie prawda!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad
ja mam duzo kolezanek ale jak sie z nimi pokuce to odrazu ze blondynki sa gupie taka prawda ze brunetki sa gupie
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
Wiecie co??

Te blondynki co wypisują o brunetkach że są "głupie" "brzydkie" i inne.
Najwyraźniej zazdroszczą brunetką.
Serduszka was bolą że To wy! zostałyście nazwane jako głupie?
I niby my kawały o was wymyślamy? śmieszne... (widać jaka inteligencja)
Aha, jeżeli blondi z różowymi ciuszkami i 5 kg tapety na pysku i jeszcze na dodatek nie kumata to myślicie że chłopak taką będzie chciał? Tylko na jedną noc. A czemu ? bo widzi że jakaś kretynka którą se do łózka weźmie. A ona myśli "jaka ja super jestem" Potem sie jarają ;/ haha!
A w was aż wybucha złość że nie możecie mieć naturalnej ciemnej karnacji orzechowe oczka i Czarne włosy!
Tylko gadacie "Blondi są extra najj najj lepsze!" Tymi słowami sie dowartościowujecie...Bo aż gnije w was ta złość i nienawiść do brunetek.
Ejj.! Widzieliście nie raz blondi zjaraną jak murzyn?
A czemu? bo chce mieć ciemną karnacje i łazi codziennie na solarium.
A brunetki (niektórze) nie muszą bo mają tą ceche naturalną.
Żałosne jest to że gadacie że chłopaki wolą blondi! Kochają również brunetki. I niejeden mi mówił że blondynki to posrane papugi które sie upodobniają do dody. Mówił tak... nie jeden...
A wy macie podniete niewiem czym.

Czemu blondi. Tak sie odpicowują aż to poprostu jest żalosne? Bo wiedzą że są nazwane "głupie" przez te kawały to ubiorem chcą sie wybić...
a potem mają satysfakcje że są seksowniejsze od brunetek.
Brunetki też robią świetne wrażenie...Trzeba sie rozejrzeć a nie tylko widzieć siebie mówie o tych zakochanych w sobie blondyneczkach.
Chłopaki biorą se brunetki na poważne nie zauwazyliście tego? Blondi biorą na nocke...Potem szukają następnej i tamta mają w dupie a ta zakochana rozpacza a tamten sie bawi z nową.
papap.
taa to co niby za wysmine mamy was praebrosic chyba oszalalas a brunetki to szmaty i zazwyczaj brunetki chca byc takie jak doda Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
brunetki to glupie szmaty ktore przesto ze niesom takie ladne jak blondynki wymyslaja to ze niby sa gupie Evil or Very Mad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
Wiecie co??

Te blondynki co wypisują o brunetkach że są "głupie" "brzydkie" i inne.
Najwyraźniej zazdroszczą brunetką.
Serduszka was bolą że To wy! zostałyście nazwane jako głupie?
I niby my kawały o was wymyślamy? śmieszne... (widać jaka inteligencja)
Aha, jeżeli blondi z różowymi ciuszkami i 5 kg tapety na pysku i jeszcze na dodatek nie kumata to myślicie że chłopak taką będzie chciał? Tylko na jedną noc. A czemu ? bo widzi że jakaś kretynka którą se do łózka weźmie. A ona myśli "jaka ja super jestem" Potem sie jarają ;/ haha!
A w was aż wybucha złość że nie możecie mieć naturalnej ciemnej karnacji orzechowe oczka i Czarne włosy!
Tylko gadacie "Blondi są extra najj najj lepsze!" Tymi słowami sie dowartościowujecie...Bo aż gnije w was ta złość i nienawiść do brunetek.
Ejj.! Widzieliście nie raz blondi zjaraną jak murzyn?
A czemu? bo chce mieć ciemną karnacje i łazi codziennie na solarium.
A brunetki (niektórze) nie muszą bo mają tą ceche naturalną.
Żałosne jest to że gadacie że chłopaki wolą blondi! Kochają również brunetki. I niejeden mi mówił że blondynki to posrane papugi które sie upodobniają do dody. Mówił tak... nie jeden...
A wy macie podniete niewiem czym.

Czemu blondi. Tak sie odpicowują aż to poprostu jest żalosne? Bo wiedzą że są nazwane "głupie" przez te kawały to ubiorem chcą sie wybić...
a potem mają satysfakcje że są seksowniejsze od brunetek.
Brunetki też robią świetne wrażenie...Trzeba sie rozejrzeć a nie tylko widzieć siebie mówie o tych zakochanych w sobie blondyneczkach.
Chłopaki biorą se brunetki na poważne nie zauwazyliście tego? Blondi biorą na nocke...Potem szukają następnej i tamta mają w dupie a ta zakochana rozpacza a tamten sie bawi z nową.
papap.
taa to co niby za wysmine mamy was praebrosic chyba oszalalas a brunetki to szmaty i zazwyczaj brunetki chca byc takie jak doda Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
bruneti to glupie szmatyyyyy a ty zwlaszcza jestes glupia i starasz sie wymondrzac i jestes zalosna!a chlopacy wopla blondynki bo sa ladniejsz i leprze a zazwycza t brunetki staja sie prostytutkami Twisted Evil wogule blondynki niemaja czego zazdroscic brunetka nigdy niechcialabym byc brunetka bo sa takie jak wszyskie brunetki prawie takie same a blondynki sie roznia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group