FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Blondynki kontra brunetki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Maja i Lena(blondynki) napisał:
Obydwie mamy wiele kolezanek 'brunetek', ale akurat one sa o wiele madrzejsze niz te, ktore tutaj sie wypowiadaja. smiac mi sie chce. tlenione? chyba na dupie, nie wiem skad ktos wytrzasnal ten tekst ale jest zalosny, bo nie wiem czy wiecie, ze brunetki czesciej farbuja swoje wlosy, a blondynki sa wierne naturalnemu kolorowi. To chyba najwyrazniej wy macie kompleksy z powodu swojego koloru i to nie jest zazdrosc tylko wlasnie brak pewnosci siebie i zadowolenia ze swojego koloru. kolor wlosow nie swiadczy o inteligencji, ale nawet jesli te dowcipy o blondynkach bawia was(brunetki) to chce zauwazyc, ze o was jest rownie duzo stereotypow jak i kawalow Cool Exclamation Mr. Green


Hahaha!! Dowartościowałaś sie już???
Z powietrza sie nie wzieło że blondynki są Głupie? Serce Was boli? Chyba tak..

POWIEM COŚ SZCZERZE
Kiedyś kilku chłopaków gadało o dziewczynach..."jakie to one nie są"
I nie jeden powiedział że blondynki to głupie kretynki~~Nie wierzycie mi co? eh..nie musicie.
Jeden powiedział tak.
a powiedział taki jeden koleś...że Brunetki mają olej w głowie i to coś w sobie przyciągającego i są niewiem jak to było ale chyba...seksowniejsze od tapety na ryju i różowych ciuszków.
brunetki sa glupie a hlopakow pociagaja owiele bardziej blondynki i dlaczego to niby blondynki zawsze maja miec 6 kg tapety ? one tego niepoczebuja bo sa dosc piekne bez tapety a brunetki tego bardzo poczebuja bo so okropnie brzydkie i glupie bo mysla ze jak ktos jest ladniejszy od nich to czeba sie wyrzywac
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam włosy bardzo ciemne i bardzo jasne i o dziwo wieksze powodzenie u płci przeciwnej miałam w ciemnym kolorze włosów.Co do inteligencji to jest to smieszne jezeli ktos uwaza ze kolor włosów ma na to wpływ.To tak jakby zastanawiac sie czy czerwony mercedes rozwija wieksza predkosc od zielonego.... Laughing
Powrót do góry
paulinka
Gość






PostWysłany: Pią Maj 23, 2008 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlosy nie czynia z kogos glupiej czy madrej...
kazdy kto tak sadzi jest pewnie troche przygłupi...
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WERKA dziwka ! widać że brunetka... nie ponizaj innych dziewczyn...Smile nawet jesli to blondynka Very Happy a może ty chłopem jesteś ? bo wiesz dziewczyny zawsze 3maja się razem... Cool Twisted Evil
Powrót do góry
Brunette&loff
Gość






PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 7:11 pm    Temat postu: Brunetki kontra blondynki Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Werka napisał:
Blondynki to przereklamowane szmaty ;P Wink
frajeze nieobrazaj blondynek ty moze znasz kilka glupich blondynek ale ja znam glupie brunetki a jedna z nich to korwa wedlug mnie to najgluprze i najbrzytsze so wlasnie brunetki do dupy z brunetkami to prawdziwe szmaty ja nieznam zadnej ladnej albo nawed przecietnej brunetki ani modrej



HyhY i tu pojawai się przykład blondi z dowcipów..... Błędów ortograficznych multum.....az normalnie płakać się chce....aa i te wszystkie gadki dzieci w przedszkolu tak sie wyrazaja; a ty jestes brzydka, a ty jestes glupia a ja jestem madrzejsza. Widzicie podobizne bo ja wielka.....Zgadzam sie z osoba, która powiedziała, ze z powietrza nie wziela sie glupota blondynek, choc mimo wszytsko nie zamierzam ich obrazac bo wedlug mnie takie cos nie jest na poziomie....
Powiem jedno jestem szalenie dumna z tego, że JESTEM BRUNETKĄ.!!!!
Pozdrawiam i blondynki i bruneteczki;****
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam;))) jestem brunetka i jestem z tego bardzo dumna.... Nigdy nie zmienie swojego kolorq bo jest świetny jako brunetka czuje sie bardzo atrakcyjnie...Jedno wiem pisze bo nie chce sie z wszytskimi klocic o to kto jest lepszy...Chce tylko wyjawic swoja opinie gdyby wszyscy mieli by takie same kolory byloby nudno i monnotonnie to prawda...choc byc mzoe nie wszystkim brunetka chodiz o to zeby blondynek nie bylo maja swoje zdanie i tyle...blondynki to samo....więc mysle ze nie ma sie o co spierac Blondynki to fakt zasze sa postrzegane jako mniej inteligetne, isteniej o nich wiel dowcipow i zartow...ale nie wszystkie sa takie....choc znam wiel blondii ktore zachowuja sie np. jak pospolite prostytutki albo barbie.....Lubie posmiac sie zkumpela na temat blondynek zwlaszcza jesli jakas nas wkurza umiemy sobie jej glupote jakos dyplomatycznie wytlumaczyc ale poza tym nie mamy do nich za wiel .pozostaja jedynie stereotypy dla zwyklej rozrywki...a te sprzeczki nie sa na poziomie Laughing .....trzeba znac swoja wartosc...bez wzgledu na to czy jest sie blondi czy brunette...A te glupie docinki z obu stron mozna po prostu kuluraklnie wyrazic a nie pisac niecenzuralnych slow , bo czasem mylse z enie stac was na nic lepszego;)) pozdrawiam;))
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"....(...)(blablablabla)...NIGDY !! i jeszcze co wazne.. my sie bardziej rzucamy w oczy! Very HappyVery HappyVery Happy: . hahaha"

A ja akurat sądze,że to w Twojej wypowiedzi wyczuwalna jest "ZAZDROSC".
Gusta są rozne,ale ja zawsze odnosilam wrazenie,ze to predzej brunetki,z lsniacymi,grubymi wlosami duzo bardziej rzucaja sie w oczy niz blondynki,ktore sie zwyczajnie przejadly. Czy Jola Rutowicz zdobylaby taką "popularnosc" gdyby byla zwykla solarkowa blondi? Jako solarkowa brunetka jest bardziej efektowna.
Jestem wielbicielka urody Laury Gemser i polecam Ci,jesli jestes pelnoletnia filmy z nia jako Emmanuelle. Jej kolezanki blondynki,w moim odchuciu przynajmniej,wypadaja przy niej po prostu blado.Aczkolwiek zgadzam sie,ze kolor wlosow nie ma nic wspolnego z inteligencją i seksapilem.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yyy.. Wojna? Jestem brunetka ale przyznam Wam że ostatnio widze wiele dziewczyn które `rażą swoja inteligencja` to brunetki.. Ale blondynki nie sa lepsze. Uważam ze to zalezy od charakteru człowieka. Chciaż na filmach to zazwyczaj blondynki są czarnymi szkolnymi charakterkami Laughing
A co do chlopaków chyba nie musze WAM PRZYPOMINAC ZE KAZDY CHLOPAK MA SWOJ GUST, jeden woli brunetki drugi blondynki, trzeci rude a czwarty woli charakter Smile
Powrót do góry
Gość509
Gość






PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam ze blondynki i brunetki są oki.Choć niektóre niegrzeszą mądrością ale trzy czwartee z nich są oki Laughing Razz Lecz gdybym miała wybierać to wolała bym być blondynką ale jestem brunetką i wszystko jest oki Wink Wink Wink Wink a te które mówią że blondynik albo brunetki są ładniejsze to sie mylą wszystkie są piękne Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Gośc22
Gość






PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brunetki sa glupie a hlopakow pociagaja owiele bardziej blondynki i dlaczego to niby blondynki zawsze maja miec 6 kg tapety ? one tego niepoczebuja bo sa dosc piekne bez tapety a brunetki tego bardzo poczebuja bo so okropnie brzydkie i glupie bo mysla ze jak ktos jest ladniejszy od nich to czeba sie wyrzywac


A co ty taka mądra Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad i nieprawda bo chłopacy wolą brunetki Cool Cool Cool Cool i kto tu sie wyżywa sama sie wyżywasz Neutral Neutral
Powrót do góry
Majakit
Gość






PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaaaaaaaaa.... poprostu nie wiem czy mam się śmiać czy płakać!!
Jak można wyrażać się w taki sposób o innych ludziach!!
Jak można kłócić się o kolor włosów Shocked
Jak można być takim zadufanym w sobie lub takim zawistnym..
( a Ja się właśnie zastanawiam na jaki kolor się pofarbować Very Happy Smile- uwielbiam zmiany:) heheh
pozdrawiam
Powrót do góry
Caroline
Gość






PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: kolor włosów nie ma wpływu na to co jest w głowie. Przez ten głupi stereotyp cierpi wiele blondynek np: ja. Wiadowo każdemu człowiekowi zdarzają się gafy. Kiedy ja jakąś popełnie to jest to komentowane tak: blondynka... , natomiast jeśli zdarzy się to koleżance z ciemniejszym kolorem włosów to komentarz jest taki: każdemu może się zdarzyć. Czy to jest sprawiedliwe? Sad Sad Sad Moim zdaniem nie!
Kiedyś w gazecie czytałam (nie pamiętam w jakiej), że to nie blondynki są głupie tylko faceci głupieją przy blondynkach, natomiast kawały zostały wymyślone przez brunetki, zazdrosne o to, że przez wiele lat to blondynki uważane są za kanon urody. W innej gazecie przeczytałam wypowdź takiego chłopaka na temat urody. Brzmiała mniej więcej tak: piękna dziewczyna nie koniecznie musi mieć blond włosy... Widzicie? czyli według chłopaków kanon piękna, delikatności, zmysłowości to nie kto inny tylko blonynka! Brunetki są odbierane jako kobiety silne. A to czy facet wybierze blomndynke czy brunetke to kwestia gustu. Ogólnie Polki są piękne!!! Smile Smile
Powrót do góry
ognista brunetka
Gość






PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi(a) gosciu 22 powiem tak wlasnie ujawnilas swoja glupote poprzez swoja ortografie wez popracuj nad nia a potem pisz te swoje bzdety tepa blondyno Shocked Laughing
Powrót do góry
ognista brunetka
Gość






PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo nie od dzis ze blondynom lepiej bo sa latwe kazdy facet to powie faceci(choc nie wszyscy nie generalizujmy) wola latwe ulegle kobiety niz te z charakterem o gustach niby sie nie dyskutuje ale wg mnie brunetki sa o wiele ladniejsze od blondynek choc spotykam w telewizji Wink ladne blondynki uwazam ze kobiety o ciemniejszych wlosach maja bardziej wyraziste rysy co sprawia ze sa ladniejsze Mr. Green Very Happy pzdro dla brunetek
Powrót do góry
toTYLKOja
Gość






PostWysłany: Czw Lip 10, 2008 9:05 pm    Temat postu: włosy Odpowiedz z cytatem

Laughing a ja jestem blondynką ale przefarbowałam się na ciemny brąz...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group