FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Blondynki kontra brunetki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudia
Gość






PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 6:04 pm    Temat postu: hmm... Odpowiedz z cytatem

jestem brunetką, mój naturalny kolor to brąz...ale czarne o wiele bardziej mi się podobają, nawet nie myślę o blond moze dlatego ze mam ciemne oczy ciemną oprawę oczu i ciemniejszą karnację..naturalną..nie uważam stereotypowo ze blondynki sa głupie ale akurat wszystkie co znam takie są...hehm...no coz poradzić...lecz widzę niektore czarne tez robia sie na maniury totalne..i wlasnie to mnie denerwuje..uważam że kobieta-dziewczyna powinna sie uwazac za brunetkę lub blondynkę tylko wtedy gdy ma naturalny kolor włosów podobny..a co tam faceci? jedni wolą takie drudzy takie... niektorzy faceci maja w glowie zakodowane ze blond to głupie słodkie idiotki- ze wlosy ich sa bardziej zniszczone przez wypieranie naturalnego barwnika wlosów.. jesli chodzi o brunetki no to słyszałam parę komentarzy od kolegów... lecz nie każde brunetki...się podobają... muszą miec ciemne oczy i ten kolor musi pasować a jeli blondynka ma ciemna karnacje i jasne wlosy i to paskudnie wygląda..dziewczyny patrzcie na siebie a nie co sie facetom podoba..oni maja rozne gusta...badzcie takie jakie chcecie byc naprawde..a nie dla facetow!do mojego charakteru pasuje czarny...jestem ambitna i niesamowicie silna(psychicznie) temperamentna...mialam kolege ktoremu podobaly sie blondynki ale podrywał czarne..w sumie latał za blondynkami. mojemu chłopakowi podobaja sie tylko czarne włosy ale mowi ze bywają ładne blondynki...kolejny chłopak mowi ze tylko brunetki..kolejny ze rude...
Powrót do góry
Pina
Gość






PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 10:49 pm    Temat postu: Do Brunetek i Blondynek Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tylko jedno... dla mnie nie ma czegoś takiego jak lepsze blondynki, lepsze brunetki... dla mnie każda ma w sobie coś wyjątkowego (u jednej może być coś związanego z wyglądem, u jednej z charakterem) różnie to bywa. Ja np. jestem blondynką o mocno zielonych oczach a moja siostra brunetką o brązowych oczach, i jakoś sie dogadujemy.. owszem nie zaprzeczę zdarzają sie dziwne przypadki u dziewczyn z barwą włosów blond, ale to nie znaczy, że wszystkie takie są. Na ogół my jako dziewczyny powinnyśmy sie szanować, wspierać. Czasami zdarza się, że jestem otoczona w gronie ludzi i jestem w nim jedyną blondynką, jednakże dogadujemy sie bez problemów. Irytują mnie teksty typu (blondynki to szmaty, pustaki,blondynki są lepsze w łóżku, szybsze). Nie zapominajmy że nie każda. I nie wiem czym jest wywołana częsta nienawiść między brunetkami a blondynkami. Nie będę pisać, że to zazdrość. Jaka niby zazdrość!? Zdarzały sie w moim otoczeniu osoby które opowiadały kawały o blondynkach lub dogadywały (wystarczy, że jesteś blondynką itd. ) No cóż ja to zwyczajnie olewam. Jakbym miała sie zamartwiać tym to nie wiem co by ze mną było... A więc dążę do tego aby uświadomić chodź trochę każdej z nas i blondynką i brunetką, że te sprzeczki są niepotrzebne jak i te komentarze krytykujące, które są zbędne. Takie jest moje zdanie. Chcecie to sie śmiejcie, ale wtedy życzę powodzenia w życiu...
Powrót do góry
!!!!Iwona Asia!!!!!
Gość






PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blondynki są ładniejsze mądrzejsze i bardziej sexi od brunetek!!!!!Po za tym nie każda blondynka jest taka jak Doda.....A co do inteligencji którą określa sie przez kolor włosów to moim naszym zdaniem jest to żałosne..I tak właściwie to dlaczego są kawały o blondynkach a nie o brunetkach????My lubimy swój kolor włosów i nie zamierzamy go zmienić Smile A co do tego że brunetki cały czas obrażają blondynki to prawda...Są po prostu zazdrosne...A brunetki(przynajmniej niektóre) to dzi**i i k***y!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
małamała
Gość






PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 11:00 am    Temat postu: Sens tkwi w guście, a o gustach się nie dyskutuje! Odpowiedz z cytatem

A ja jestem blondynką, ale zazdroszczę brunetkom nie włosów tylko ciemnej karnacji Smile Ale zauważyłam, że na południu zwracam większą uwage facetów, zwłaszcza tych z ciemną karnacją, czarnymi oczkami i włosami... ciasteczka. No i wolę ciemnych bo są tacy "egzotyczni".... Laughing
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wy mnie wkurzacie blondyny !!
myślą ze sie rzucają w oczy,
ja mam przyjaciółke blondynke ale jakoś nic do niej nie mam
ale mam coś do tych przemądrzałych blondynek !!
nie gadać ze to wy faniejsze albo coś
MY BRUNETKI I SZATYNKI rządzimy !!
a blondynki to tylko mają chłopaków w głowie
a my brunetki <i szatynki> jesteśmy poprostu mądre
i to nie my mamy chłopaków w głowie tylko oni mają nas Twisted Evil

haha Very Happy
Powrót do góry
ewa
Gość






PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brunetki sa ładne i atrakcyjne a blądynki to tepe ździry:P[/b]
Powrót do góry
damian
Gość






PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dziewczyne brunetke i jest cudowna a jak byłem z blądynka to szkoda gadac!!!tępa jak strugaczka:D
Powrót do góry
anusiaczarnusia
Gość






PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 4:18 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem i blondynki i brunetki są ładne jeśli oczywiście są Polkami Smile
Nie ma co się sprzeczać, każdy ma taki kolor włosów z jakim się już urodził. Chociaż znam dużo blondynek moich koleżanek które farbują sobie właśnie włosy na czarne albo na brąz i niestety nie wszystkim ten kolor pasuje
Powrót do góry
Blondynka
Gość






PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale macie problemy... ja jestem blondynką i jestem z tego dumna ale nie mam nic do brunetek. Więc śmieje się jak czytam te wasze wypowiedzi, które są lepsze. Według mnie tylko te farbowane blondi są głupie. Smile Smile
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt jest taki ze wszyscy ktorzy sie spieraja tutaj o wyzszosci jednego koloru wlosow nad drugim sa posrani i tyle.
jednemu poodba sie slodka Marilyn Monroe, innemu namietna Monica Belluci, to wszystko kwestia gustu a nie koloru wlosow, tak samo jak inteligencja nie zalezy od koloru wlosow lecz od czlowieka.
Powrót do góry
Kicia
Gość






PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 10:31 am    Temat postu: Brunetki czy Blądynki Odpowiedz z cytatem

HmM...czy o inteligencji kobiety musi decydowac kolor wlosow...? Nie nie musi... Kazda kobieta na swoj sposob jest piekna,atrakcyjna,sexowna,pociagajaca,madra (nie zalezy to od kolorow wlosow...)


Wyrazam swoja opinie na ten temat,bo moim zdaniem bez sensu jest sie klocic pomiedzy Paniami,ktore sa ladniejsze,madrzejsze itd. O tym to decyduja Panowie Very Happy Pozdrawiam i busssi zostawiam ;*;*;*
Powrót do góry
Tratatatata96
Gość






PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie które są głupsze? To... te, co się kłócą! Wszystkie kolory włosów są piękne! A chłopakom mogą podobać się blondynki, szatynki, brunetki lub rude. Ja, gwoli ścisłości, mam takie brązowe włosy i takie zielono- niebiesko-szare oczy xP Mi bardzo podoba się mój kolor włosów. Po prostu do mnie pasują! A do niektórych pasuje kolor blond, lub rudy.
Racja, niektóre blondynki są głupie, ale brunetki też. Nie każda blondynka i niekażda brunetka musi być głupia.
I to nie jest prawda, że blondi muszą nakładać 6 ton tapety. Niektóre nie muszą, tak samo jak brunetki też nie muszą. Obydwie mogą być piękne bez makijażu. No cóż, co innego, jak któraś ma jakieś defekty urody, to se robią lekki makijaż. Tylko głupie baby (i blondynki, i brunetki) robią sobie za mocny makijaż! Mi troszkę bardziej podoba się brązowy kolor włosów, ale tylko troszkę ;D Pamiętajcie: Wszystkie polki są piękne!
Pozdro dla blondynek i dla brunetek ;*
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha<!>bolndynY są Atrakcyjniejsze...?!yyYy bez komentarza a że chłopaki was częsciej wybierają na jedną noc gdyż"Mężczyźni wolą blondynki, gdyż uważają, że brunetki są inteligentniejsze i przez to bardziej niebezpieczne ;)" wy jesteście Łatweee..OOoh :lol: :lol: :lol: TylkOOOO się smiać:Dbuuehehehe
Powrót do góry
malwka
Gość






PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boze co za ułomy sie tu wypowiadają;/ ludzie zeby się tak mądrować to najpierw trzeba sie nauczyć pisać..;| hahaha
a co do włosow.. to chyba tylko debil ocenia osobe po kolorze włosów! kolor nie ma znaczenia na rozum!!!!!!! ktos wymyslil głupote o blondynkach a wy w to wierzycie... to tylko kawał hahahahaha..
i blondynki i brunetki mogą byc inteligente albo puste. wlosy to tylko dodatek. mozna go zmienic kiedy sie chce a rozmu nigdy.. smieszą mnie te wasze wypowiedzi. NAPRAWDE!! a najbardziej denerwują mnie FACECI, którzy maja podniete jak widzą blondyke....... bylam czarna teraz mam blond i mam dosc tego koloru bo wy faceci jak widzicie blondi to myslicie tylko o jednym-> "pusta lala" niestety nie wszystkie laski takie sa;] a podam przykład totalnie pustej brunetki - Jola Rutowcz! ;] ehh brinetka a taka głupiaaa Smile ten kto zyje stereotypami i popzrem to głupiec. pozdrawiam.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie kolor włosów nie ma nic wspólnego z rozumem. a co do urody to faktycznie brunetki maja większy temperament a nie jest prawdą że nie podobają się facetom tak jak blondynki. jestem brunetka a od facetów nie mogę się opędzić nawet w towarzystwie ślicznych koleżanek blondynek. i to jest dowód że blondynki nie są atrakcyjniejsze....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group