FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Puszyste włosy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m3g
Moderatorka


Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 11:00 am    Temat postu: Puszyste włosy Odpowiedz z cytatem

Co zrobić aby włosy były bardziej puszyste ? można oczywiście zastosować suszarkę...ale chodzi mi o bardziej długotrwały efekt. Idea
_________________
Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba, niegrzeczne dostaną się wszędzie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdam
Gość






PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- nie wolno przesadzać z ilością preparatów, ponieważ tylko niepotrzebnie obciążają fryzurę,

np. do ułożenia półdługich włosów wystarczy kulka pianki wielkości mandarynki, można ją nałożyć tylko u nasady włosów, wtedy lekko się podniosą;
inny sposób to wyciśnięcie porcji kosmetyku na grzebień i przeczesanie nim wilgotnych włosów - pasma staną się lżejsze, a fryzura bujniejsza;
na koniec można lekko spryskać głowę lakierem z odległości 20-30 cm;

- polecane suszenie włosów suszarką z dyfuzorem - opieramy kolce dyfuzora o głowę i wykonujemy koliste ruchy u nasady włosów;

- wskazane suszenie z głową skierowaną w dół - jednak tylko w przypadku półdługich włosów, z krótkich zrobi się jeż; wysuszone włosy odrzuć do tyłu i usztywnij lakierem u nasady;

- grube wałki podnoszą fryzurę - w osuszone ręcznikiem włosy wcieramy piankę, nawijamy pasma na wałki: z przodu głowy do góry, z boków i z tyłu - pod spód, ogrzewamy suszarką, po 10 minutach zdejmujemy wałki.
Powrót do góry
Prima
Gość






PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy włosom brakuje puszystości:

Podcinaj regularnie włosy
Wybierz fryzurę dostosowaną do twojego typu urody i rodzaju włosów
Usuwaj pozostałości produktów stylizujących specjalnym szamponem
Myj włosy codziennie, zawsze stosując odżywki i spłukuj je starannie
Używaj produktów zwiększających puszystość włosów
Układaj włosy podnosząc je u nasady
Używaj niewielkiej ilości produktów do stylizacji, by nadmiernie nie obciążyć włosów
Staraj się jak najmniej dotykać włosy po ich ułożeniu
Susz chłodnym powietrzem; ciepłe wzmaga działanie gruczołów łojowych i już po 15 minutach fryzura może stracić kształt.
Używaj pianki zwiększającej objętość; nakładaj ją zwłaszcza u nasady włosów. Następnie wysusz włosy, podnosząc je od nasady i zakończ suszenie zimnym powietrzem.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem lepiej niż suszarki używać ręcznika -związywać go w turban, co jakiśczas zdejmować i znowu robić sobie turban. WÓwczas włosy wchłaniają wodę i robią się puszyste polecam! Very Happy
Powrót do góry
viola
Gość






PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w takim razie zrobić w odwrotnej sytuacji. Moje włosy są zawsze puszyste, niezaleznie od tego czy susze je suszarką czy nie. Staram się je jakos przyklepać Smile lakierem albo pianką ale wtedy włosy tracą naturalnośc. Jeśli znacie jakiś dobry sposób na puszyste włosy to prosze o radę.
Powrót do góry
gosia:):)
Gość






PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 11:38 pm    Temat postu: no to moze pojdziesz do fryzjera zeby ci zagescił włosy bedz Odpowiedz z cytatem

no to moze pojdziesz do fryzjera zeby ci zagescił włosy bedziesz miała wtedy długotewały efekt ale oczywiscie troche to kosztuje ale jezeli codziennie myjesz włosy to czemu nie ja mam puszyste włosy i mnie to np denerwuje bo mam szope na głowie jak je rozpusze i wolałabym miec gładkie a i jeszcze mozesz je wycieniopwac albo poprostu poradzic sie fryzjera
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group