FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Dekoloryzacja włosów
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Honia
Gość






PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 9:34 pm    Temat postu: dekoloryzacja Odpowiedz z cytatem

dekoloryzator kosztuje 16 zł, na dłuzsze włosy 32, mozna zastosowac w domu, nie narusza struktury włosa. Potem mozna od razu farbowac włosy.
polecam:
http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaganie-koloru-30ml-p-89.html
Powrót do góry
ArtFactory
Gość






PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej:)

Mam pytanko... Jestem brunetką i wczoraj wpadłam na genialny pomysł, że zafarbuję sobie włosy... dokładniej chodziło mi żeby troszeczkę je przyciemnić... Poszłam do drogerii Rossman i kupiłam 2 farby firmy Palette odcień ciemny brąz N6 no i kolor wyszedł czarny... niestety... No i mam pytanie kiedy ten kolor zejdzie... chce powrócić do mojego brązu... A no i dodam, że codziennie myję włosy... ile mam czekać żeby ten beznadziejny kolor zszedł...?
Powrót do góry
kamilka20
Gość






PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może zdekoloryzować je troche? Większość farb permanentnych zawiera rozjaśniacze bezpieczne dla włosów, których stan ogólny jest dobry przed przystąpieniem do procesu koloryzacji, jednak w dalszym ciągu są to produkty silnie działające.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group