FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Co jest ok !!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bronka od skoronka
Gość






PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 9:04 pm    Temat postu: Co jest ok !! Odpowiedz z cytatem

masz długie kręcone gęste iub pofalowane włosy:
- nie cieniuj ich!!!
- nie ścinaj na fryzurę krutkich włosów "do brody"
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 2:22 pm    Temat postu: Re: co jest ok Odpowiedz z cytatem

Akurat na lekko kreconych grubych wlosach bardzo ladnie wyglada fryzurka "scieniowana" Ja mam proste dosc cienkie wlosy i jak je kiedys wycieniowalam to wygladalam koszmarnie
Powrót do góry
malwina
Gość






PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem gęste grube włosy wyglądają bardzo ładnie gdy są wycieniowane... dodaje im to lekkości i sprawia że po umyciu same się odpowiednio układają... to samo w temacie: kręcone włosy!!! - jeżeli nie wycieniujesz kręconych włosów będziesz wyglądała jakbyś miała na głowie kask... naturalnie kręconych włosów i włosów po trwałej - nie czesz po umyciu i najlepiej nie susz - unikniesz efektu 'siana'...
Powrót do góry
Sky Blue
Gość






PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kręconymi włosami to jest trudna sprawa...ale rzeczywiście, cieniowanie im dobrze robi - dodaje lekkości a włosy lepiej się kręcą. Ale trzeba trafić na dobrego fryzjera. Włosy kręcone są nieprzewidywalne (sama to po sobie wiem) i jeśli się je raz wycieniowało i żle się układały to nie nalezy się tym zrażać. Trzeba zmienić fryzjera, aż trafi się na oczekiwany rezultat. Są różne techniki cieniowana, ja np wystrzegan się maszynek- moje włosy wyglądają po ich uzyciu jak pierze...
Duuuużo pomaga też pianka do kreconych włosów.

Skoro pisze o kreconych włosach to jeśzcze coś - nie nalezy na nich robić trwałej bo loki zamiast nabierać mocniejszego skrętu wyglądają jakby były połamane (oh! czemu dowiedizałm się o tym po fakcie Sad )
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group