FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Niesforne włoski...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madziulek
Gość






PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 3:13 pm    Temat postu: Niesforne włoski... Odpowiedz z cytatem

Swoje włosy prostuję codziennie i utrwalam lakierem, a mimo to po jakimś czasie kosmyki koło twarzy bardzo mi się skręcają, co bardzo źle wygląda, a ja nic na to nie umiem poradzićSad Mam Kosmyki te są długości za ucho, gdy miałam krótsze to skręcały się jeszcze bardziej. Może ktoś wie co poradzić na skręcanie albo jaka fryzurka załatwi sprawę? Bo już mam dość tych włosówSad
Powrót do góry
gosiaczek
Gość






PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję kosmetyk L'Oreala Studio Line Hot Liss - krem wygładzający do stosowania z prostownicą lub suszarką do włosów; daje trwały efekt jedwabistych włosów; bardzo łatwo nim ujarzmić niesforne kosmyki, świetnie chroni włosy przed ich przedgrzaniem i spaleniem... przepis dla ciebie: a) po umyciu głowy wysusz włosy ręcznikiem ale nie trzyj nim włosów tylko zrób tzw. turban b) rozetrzyj porcje kremu w dłoniach (jeżeli masz długie włosy potrzebne będą dwie porcje kremu) c) rozczesz włosy przeczesując je palcami ale pamiętaj od środka na zewnątrz wtedy masz pewność że dobrze rozprowadzisz produkt (w przypadku długich włosów powtórz czynność z drugą porcją kremu) d) rozczesz włosy szczotką lub grzebieniem e) wysusz włosy - gorący strumień suszarki f) po wysuszeniu użyj prostownicy f) na koniec użyj suszarki i okrągłej szczotki
fryzura powinna trzymać się cały dzień... Rolling Eyes
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam ten problem, bo mam włosy trochę kręcone, a trochę proste. Włosy spinam spinką naskroniach, lub za uszami, a z tyłu wiążę w kucyk (teraz sięgają mi do ramion). Często teżchodzę w opasce.
Powrót do góry
aguś
Gość






PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:32 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

po umyciu włosów propnuje nałożenie niewielkiej ilości jedwabiu (wygładzi włosy), na wilgotne włosy można nałożyć fluid prostujący z loreala, ale często tez problem tkwi w prostownicy jakiej używasz i zjakiej firmy. nie wszystkie dają pożądany efekt, a jeśli dają to tyklo na krótkich kilka godzin (bądź mniej). pozdrawiam aga Razz
Powrót do góry
Frączek Pączek
Gość






PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 2:55 pm    Temat postu: Vidal Sasoon Odpowiedz z cytatem

Surprised No ja go uzywam do wszystkiego
Dobry jest jako sos do makaronu
Powrót do góry
Gosik
Gość






PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie niestety nie odkrylam skutecznego kosmetyku ktory by powodowal, ze moje wlosy sa proste, a nie ida kazdy w swoja strone Sad
Chociaz zaczelam uzywac prostownicy i preparatu thermal protector. Jak na razie efekt jest całkiem dobry, nie prostuje włosów codziennie - raz po myciu wystarcza.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group